Klub Renault Espace

Pierwsze forum poświęcone Renault Espace i Avantime
Teraz jest 31 paź 2014, o 20:21

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 wrz 2013, o 11:21 
Zaawansowany

Imię: Jarek
RokProdukcji: 2003
Moje auto: Espace IV 2.0 T F4R
Grand: Nie
LPG: Tak
heh lubię takich speców. Weźmie 350 zł sklei coś na gila z nosa zamiast wymienić i zadowolony. Ani gwarancji ani faktury... This is sparta.

PostNapisane: 12 wrz 2013, o 16:26 
Początkujący

Imię: Grzegorz
Moje auto: Espace IV 2.2 dCi G9T
Grand: Tak
LPG: Nie
Witam
W mojej RENI po przeglądzie wypięta była kostka od temp. cieczy. Przez to długo nawet w upalny dzień i gorącym silnikiem kontrolka grzania świec zapalała się na parę sekund .i klima też przez to nie działa Kostkę podpiołem , i zaczeło działać
Pozdrawiam

PostNapisane: 12 wrz 2013, o 20:24 
Forumowicz

Imię:
RokProdukcji: 2008
Moje auto: Espace IV 2.0 dCi M9R
garfild72 napisał(a):
Witam , od miesiąca jeżdżę swoim Espace diesel 2.2 Grand , samochód jest w warsztacie , klima została odgrzybiona i nabita , układ szczelny , temperatura ustawiona na 16 stopni , włączam przycisk na drzwiach aby załączyć klimę i nadal leci ciepłe powietrze , co ciekawe bezpieczniki są ok po podpięciu pod komp nie ma żadnych błędów , piszę bo może ktoś miał podobny przypadek i może pomóc , mechanicy śmieją się że tak mają reno , wszystko jest ok ale coś nie działa , nie wiem może wina paliwa bo jest na rezerwie i komputer nie pozwala załączyć klimę na rezerwie , proszę o info , jutro z rana mechanicy dalej będą szukać jak co to napiszę .

Witam kolego
Panowie jak tak się poczyta te posty to głowa mała za te rady w temacie i nie temacie ,tak po prawdzie to przestancie wieżyc bezgranicznie w ten DDT 2000 jeden i jedyny program diagnostyczny posiada tylko ASO RENO ewentualnie porządne firmy elektroniczne a nie jakaś tam Firma Pan Krzak.
Tym DDT to można sobie sprawdzić czy nie macie kurzu w aucie heheheh

To tyle wracając do tematu gregori0196 nie widzę problemu aby ktoś załączył sprężarkę a ty zobacz czy się załącza sprzęgło daj sobie spokuj z magikami typu przerwy na przewodach ponieważ też nie mają inaczej wyświetlił by im błąd daj sprężarkę do naprawy i powiedz aby ci wymienili cewkę na sprężarce i kłopot z głowy.
Pozdrawiam . 8)

2.0 DCI 150 KM.Sprzedany
2.0 TDI Audi A3 140KM.Taki do zabawy.
2,0 16V Grand Espace 145KM. Sprzedany
2,0 DCi Grand Espace 175KM.Obecny

http://www.bhmonter.pl/

PostNapisane: 13 wrz 2013, o 07:24 
Początkujący

Imię: Grzegorz
Moje auto: Espace IV 2.2 dCi G9T
Witaj pap0435 .Kolego ja nie napisałem ,że nie działa - DZIAŁA .Kostka była nie wpięta po naprawie .Kupiłem auto i dałem je na przegląd (Nie do pana "KAZIA" .Mój mechanik pracował w RENAULT i sam też ma espace . Moja klima działa.Wypnij kostkę od temp cieczy w swoim aucie i opisz sytuację .Jeśli uważasz ,że mój post nie ma związku z tematem zgłoś moderatorowi do usunięcia.

PostNapisane: 13 wrz 2013, o 19:39 
Forumowicz

Imię:
RokProdukcji: 2008
Moje auto: Espace IV 2.0 dCi M9R
gregori0196 napisał(a):
Witaj pap0435 .Kolego ja nie napisałem ,że nie działa - DZIAŁA .Kostka była nie wpięta po naprawie .Kupiłem auto i dałem je na przegląd (Nie do pana "KAZIA" .Mój mechanik pracował w RENAULT i sam też ma espace . Moja klima działa.Wypnij kostkę od temp cieczy w swoim aucie i opisz sytuację .Jeśli uważasz ,że mój post nie ma związku z tematem zgłoś moderatorowi do usunięcia.

CZowieku ja nic do ciebie nie mam pisałem ogólnie elektryka samochodowa to czary dla laików przewody minusowe zamieniaja się w plusowe o na odwrót po odpaleniu auta ewentualnie przełączenia jakiegoś podzespołu i to jest ok jeśli się ktoś na tym zna i ma pojęcie przestrzegałem tylko aby być bardzo ostrożnym jadąc do mechanika pana Krzaka bo jest taniej renówki mają to do siebie że potrzebują odpowiedniego programu diagnostycznego a nie jakieś wynalazki pirackie które są ślepe po podłączeniu do auta.Skoro masz kolegę który pracował w ASO Reno no to powinien po tych postach stwierdzić co lub gdzie kolega garfild72
powinien szukać .

2.0 DCI 150 KM.Sprzedany
2.0 TDI Audi A3 140KM.Taki do zabawy.
2,0 16V Grand Espace 145KM. Sprzedany
2,0 DCi Grand Espace 175KM.Obecny

http://www.bhmonter.pl/

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]